Close
 
 
 

Охорона праці, техніка безпеки та добробут працівників

 
 

Охорона праці, техніка безпеки та добробут працівників

Ми повинні забезпечити і підтримувати безпечні і сприятливі для організму людини умови праці.

 

Наші переконання

Ми приділяємо велике значення охороні праці, техніці безпеки і добробуту наших працівників і прагнемо створити безпечне робоче середовище для запобігання нещасним випадкам і травмам, а також мінімізувати ризики для здоров'я, пов'язані з професійною діяльністю.

Політика щодо охорони праці і техніки безпеки нашої Групи визначається місцевим і міжнародним трудовим правом і стандартами3. Ми дотримуємося всіх відповідних вимог законодавства і нормативно-правових актів про охорону праці і техніку безпеки.

 

Управління безпекою праці

Ми визнаємо важливість охорони праці, техніки безпеки і добробуту всіх наших працівників, підрядників і осіб, які не є працівниками компанії, для успішного ведення нашого бізнесу.

Компанії Групи повинні:

  • запровадити процедури з охорони праці і техніки безпеки, що відповідають вимогам нашої Політики щодо охорони праці і техніки безпеки і нашого Глобального посібника з охорони праці, техніки безпеки і добробуту працівників або національного законодавства (залежно від того, які з цих вимог є жорсткішими).

Всі працівники Групи повинні:

  • розумно турбуватися про охорону праці і техніку безпеки відносно самих себе та інших під час перебування на роботі;
  • надавати повну підтримку з усіх питань, пов'язаних з охороною праці і технікою безпеки;
  • не втручатися у роботу та не використовувати не за призначенням обладнання, що надається для цілей безпеки; та
  • повідомляти про будь-які небезпечні умови відповідно до Глобального посібника з охорони праці, техніки безпеки і добробуту працівників
 

Забезпечення добробуту працівників

Ми приділяємо велике значення добробуту наших працівників і прагнемо створити безпечне робоче середовище для запобігання нещасним випадкам і травмам, а також мінімізувати ризики професійних захворювань.

Ми постійно працюємо над досягненням максимальної фізичної безпеки наших працівників у всьому світі, забезпечуючи вивчення наших політик і стандартів і проведення тренінгів, завдяки яким кожний працівник буде ознайомлений з питаннями безпеки праці і вимогами, які він повинен виконувати на своєму робочому місці.

 

До кого можна звернутися

  • Ваш лінійний керівник
  • Керівництво вищої ланки
  • Юрист Відділу з корпоративних та правових питань вашої місцевої компанії
  • Директор з дотримання нормативних вимог: sobc@bat.com
3 Системи управління технікою безпеки МОП та ISO 45001 – Охорона здоров'я і безпека праці.