Close
 
 
 

Захист майна компанії

 
 

Захист майна компанії

Всі ми повинні бережливо ставитися і використовувати за призначенням майно Групи, яке надається в наше розпорядження.

 

Діяти в інтересах нашої компанії

Ми повинні вживати всіх заходів, які є необхідними для того, щоб не допустити пошкодження, використання не за призначенням, незаконного привласнення або втрати майна Групи. Ми повинні доповідати про зловживання або використання не за призначенням майна з боку інших осіб.

Майно Групи включає в себе матеріальну та інтелектуальну власність, час, конфіденційну інформацію, корпоративні можливості, а також обладнання і засоби.

 

Приділення достатнього часу нашій роботі

Ми повинні приділяти достатньо часу своїй роботі для належного виконання своїх обов’язків.

Перебуваючи на роботі, ми повинні бути повністю зайняті своєю роботою і не займатися власними справами, за виключенням дрібних справ, які не відволікають нас від виконання наших посадових обов’язків.

 

Запобігання розкраданню і нецільовому використанню коштів

Ми повинні бережливо ставитися до коштів Групи і захищати їх від нецільового використання, шахрайства або розкрадання. Всі вимоги про відшкодування витрат, чеки, рахунки і фактури повинні бути правильно складені і подаватися вчасно.

"Кошти Групи" означає будь-які грошові кошти та їхні еквіваленти, які належать будь-якій Компанії Групи, включаючи будь-які кошти, які компанія надає нам, і будь-які кредитні картки компанії, видані нам.

Шахрайство або крадіжка з боку працівників може призвести до їхнього звільнення і притягнення до кримінальної відповідальності.

 

Захист наших марок та інноваційних продуктів

Ми повинні захищати всі об’єкти інтелектуальної власності Групи.

Об’єкти інтелектуальної власності включають патенти, авторські права, торгові марки, промислові права та іншу конфіденційну інформацію.

 

Безпечний доступ до нашого майна

Ми повинні бережливо ставитися до інформації, яка може бути використана для отримання доступу до майна Групи.

Завжди забезпечуйте безпеку будь-якої інформації, яка використовується для доступу до майна і мереж компанії, включаючи картки доступу в приміщення, посвідчення, паролі і коди доступу.

 

Бережливе поводження з майном третіх осіб

Ми не повинні свідомо:
 • псувати, використовувати не за призначенням або незаконно привласнювати матеріальні активи третіх осіб
 • порушувати чинні патенти, торгові марки, авторські права або інші об’єкти інтелектуальної власності, що призводить до порушення прав третіх осіб
 • здійснювати заборонену діяльність, яка справляє негативний вплив на функціонування систем або ресурсів третіх осіб

Ми повинні завжди ставитися до майна та інтелектуальної власності третіх осіб так, як би ми хотіли щоб такі треті особи ставилися до майна Групи.

 

Використання обладнання компанії

Нам забороняється використовувати будь-яке обладнання або засоби у власних цілях, за виключенням обмеженої кількості випадків, викладених нижче, згідно з Політикою щодо дозволеного використання.

Ми маємо право на обмежене, нерегулярне або поодиноке використання обладнання і систем компанії, що надаються у наше розпорядження, за умови, що таке використання:

 • є розумним і не заважає нам належним чином виконувати свої посадові обов’язки
 • не справляє негативного впливу на функціонування наших систем
 • здійснюється у законних і прийнятних цілях

До розумного використання у власних цілях відносять короткі телефонні дзвінки, користування електронною поштою та мережею Інтернет. Наступне використання вважається неприйнятним:

 • ведення спілкування, яке може розглядатися принизливим, таким, що дискредитує, сексистським, расистським, непристойним, вульгарним або неправомірним з будь-якої іншої причини
 • неправомірне поширення матеріалів, захищених авторським правом, ліцензійних або інших службових матеріалів
 • надсилання листів із проханням переслати їх іншим адресатам, реклами або прохань (крім випадків, коли для цього був отриманий спеціальний дозвіл)
 • відвідування заборонених веб-сайтів.
 

Майно Групи включає в себе матеріальну та інтелектуальну власність, час, конфіденційну інформацію, корпоративні можливості, а також обладнання і засоби.

 

До кого можна звернутися

 • Ваш лінійний керівник
 • Керівництво вищої ланки
 • Юрист Відділу з корпоративних та правових питань вашої місцевої компанії
 • Директор з дотримання нормативних вимог: sobc@bat.com