Close
 
 
 

Інсайдерські операції і зловживання умовами діяльності на ринку

 
 

Інсайдерські операції і зловживання умовами діяльності на ринку

Ми виступаємо за чесні та відкриті Фондові ринки у всьому світі. Працівники не повинні здійснювати операції з акціями або іншими Цінними паперами "Бритіш Американ Тобакко пі.ел.сі." [British American Tobacco plc] ("ВАТ пі.ел.сі.") на основі Інсайдерської інформації або брати участь у Зловживаннях умовами діяльності на ринку у будь-якій формі.

 

Зловживання умовами діяльності на ринку

Працівникам забороняється Зловживати умовами діяльності на ринку у будь-якій формі, а саме:
  • неправомірно розкривати Інсайдерську інформацію ("інсайдерські угоди")
  • здійснювати операції з Цінними паперами на основі Інсайдерської інформації
  • використовувати Інсайдерську інформацію не за призначенням
  • брати участь у зловживаннях на ринку

"Зловживання умовами діяльності на ринку" означає поведінку, яка негативно позначається на цілісності фінансових ринків і підриває довіру громадськості до Цінних паперів і похідних фінансових інструментів. Зловживання умовами діяльності на ринку та інсайдерські угоди (вчинення або спонукання інших до вчинення таких дій) є незаконними в більшості країн.
Для отримання додаткової інформації про типи поведінки, які можуть мати ознаки Зловживання умовами діяльності на ринку або інсайдерської угоди у Сполученому Королівстві, ознайомтеся з нашим Кодексом правил здійснення операцій з акціями.

 

Поводження з інсайдерською інформацією

Якщо Ви володієте або отримуєте інформацію, яка може бути Інсайдерською інформацією, що пов’язана з ВАТ пі.ел.сі., і ваша посада, яку ви обіймаєте як працівник Групи, не передбачає отримання такої інформації або володіння нею, ви повинні негайно передати таку Інсайдерську інформацію Секретарю компанії "ВАТ пі.ел.сі.".

Якщо ваша посада передбачає отримання такої інформації і володіння нею, ви повинні дотримуватися відповідних вимог і процесів Групи.

Інсайдерська інформація потребує обережного поводження, адже її протиправне використання може призвести до застосування цивільних і кримінальних санкцій як до Групи, так і до відповідних фізичних осіб.

Якщо ви володієте або отримуєте інформацію, яка стосується будь-якої іншої компанії Групи, акції якої зареєстровано на фондовій біржі, що відповідає або є аналогічною визначенню "Інсайдерської інформації", або, якщо ви не впевнені, чи це насправді так, оперативно повідомте про це Секретаря компанії відповідної компанії.

З будь-якою Інсайдерською інформацією (або аналогічною інформацією), незалежно від того, чи стосується вона компанії Групи або компанії, що не входить до складу Групи, акції якої зареєстровано на біржі, необхідно поводитися з дотриманням максимального рівня конфіденційності.

 

Відповідальні операції з акціями

Ми не повинні здійснювати операції з Цінними паперами ВАТ пі.ел.сі. або схиляти інших осіб до здійснення таких операцій за наявності у нас Інсайдерської інформації стосовно неї.

Якщо ви маєте намір здійснити операцію з Цінними паперами ВАТ пі.ел.сі., ви повинні дотримуватися вимог місцевого законодавства щодо операцій з акціями і Кодексу правил здійснення операцій з акціями ("Кодекс"), який застосовується до всіх працівників.

Аналогічно, нам забороняється здійснювати операції з Цінними паперами будь-якої іншої компанії Групи або компанії, що не входить до складу Групи, акції якої зареєстровано на фондовій біржі, або схиляти інших осіб до здійснення таких операцій, за наявності у нас Інсайдерської (або аналогічної) інформації стосовно такої компанії. Ми повинні дотримуватися всіх вимог чинного законодавства щодо здійснення операцій з акціями.

 

Інсайдерська інформація потребує обережного поводження, адже її протиправне використання може призвести до застосування цивільних і кримінальних санкцій як до Групи, так і до відповідних фізичних осіб.

 

До кого можна звернутися

  • Ваш лінійний керівник
  • Керівництво вищої ланки
  • Юрист Відділу з корпоративних та правових питань вашої місцевої компанії
  • Директор з дотримання нормативних вимог: sobc@bat.com